טסט לרכב

שירות טסט לרכב של מוסך שרפי
פעם בשנה נופלת על כולנו מלאכת העברת האוטו טסט. לעבור את הטסט חשוב לא רק מבחינה פרוצדורלית. זהו גם אישור על כך שהרכב שלנו בטוח לנסיעה ועומד בכל התקנות. לכן, מעבר לאי הנוחות הקלה שכרוכה בלקחת את האוטו למכון הטסטים – הדבר חשוב ביותר.
אך אם אתם עסוקים מאוד ואין לכם את הזמן או היכולת להעביר את האוטו טסט – אתם מוזמנים לתת לנו לעשות זאת. מוסך שרפי יעזור לכם לעשות את כל ההכנות הנדרשות ולהעביר את האוטו טסט לרכב בקלות ובמקצועיות.

אם רק תרצו בכך – אנחנו ניקח את הרכב שלכם מהבית, נעשה לו טיפול מקדים במוסך שלנו ואז נשלח אותו לעבור טסט לרכב וגם נחזיר אותו אליכם – עד לבית.
על מנת להעביר את האוטו טסט מומלץ פעם בשנה לעשות לרכב טיפול מקיף במוסך. חשוב לעשות זאת במוסך מנוסה ואמין שיידע להכין את הרכב לטסט באופן המקצועי ביותר.

לוקחים את האוטו מהבית ומחזירים אותו עד לבית*

שירות הטסט לרכב של המוסך שלנו מתחיל כבר בבוקר. לפני שאתם יוצאים לעבודה, מתייצב בביתכם אחד העובדים שלנו ולוקח את האוטו למוסך שרפי. שם האוטו יעבור בדיקה, הכנה וטיפול לקראת הטסט.

לאחר מכן ייקח העובד את הרכב למכון הטסטים ויעבר איתו שם את כל הבדיקות. לאחר קבלת האישור שהטסט לרכב הסתיים בשלום והדבקת המדבקה בשמשה הקדמית, נסיע אליכם עד לבית את הרכב ונחזיר אותו לרשותכם.

מוסך שרפי גאה להעניק שירותי רכב ומכונאות לקהל לקוחות גדול ונאמן כבר משנת 1962. אנו מקפידים לשמור תמיד על יחס חם ומשפחתי בכל עת ולהעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב והאמין ביותר.

*בכפוף לתקנון.

מוסך שרפי

טלפון: 054-6198866

כתובת: התעשייה 42, יהוד


Call Now Button דילוג לתוכן